telefon 800 800 099 mail rs@realspektrum.cz

LOKALITA

Vyškov je mimořádně krásným městem, které nabízí mnoho příležitostí pro podnikání, bydlení i turistiku.  Leží 30 km severovýchodně od Brna a je pátým nejlidnatějším městem jižní Moravy. Svými rozličnými kvalitami poráží i větší sousedy jako je Brno nebo Znojmo. Největší výhodou města je jeho dobrá poloha. Je napojené na dálnici D1 Praha – Brno – Vyškov. Díky rychlostní komunikaci se snadno dostanete i do Olomouce a Ostravy.

V anketě Město pro byznys desetiletí, kterou už několik let vyhlašuje týdeník Ekonom, se Vyškov pravidelně umisťuje na vyšších příčkách. V roce 2020 bylo prohlášeno v kraji za vítěze a stává se tak ideálním místem nejen pro život, ale také pro podnikání. Dálniční spojení přitáhlo významné investory, kteří vybudovali průmyslové zóny na okraji města, což dlouhodobě zajišťuje nízkou nezaměstnanost.

Kromě byznysu se město může chlubit i dalšími kvalitami. Jednou z nich je krásné okolí. Vyškov leží na hranici Litenčických vrchů, Hornomoravského úvalu a Drahanské vrchoviny. Město křižuje několik cyklostezek a turistických tras. Historické centrum je památkovou zónou a vysloužilo si přezdívku “Hanácké či Moravské Versailles”.

Renesanční radnice s věží ze 16. století je chloubou Masarykova náměstí, které je pěší zónou. Centrem kulturního života ve městě je například Besední dům, Muzeum Vyškovska nebo ZOO park. Sportu dominuje aquapark s atrakcemi. Rodiny s dětmi potěší, že v bezprostřední blízkosti Letního pole se nachází mateřská, základní i střední škola.

Při plánování stavby  jsme se snažili využít vybranou lokalitu na maximum a zajistit tak kvalitní moderní bydlení. Bytový komplex je umístěný kousek od komunikace, což zajišťuje jeho snadnou dostupnost. Bariérové domy chrání celý komplex před hlukem, jejich obytné místnosti jsou však všechny orientovány do klidné jižní části plné zeleně. Terasové domy využívají polohy na patě svahu s výhledem na lesnatou krajinu.

Poznejte krásy bydlení ve Vyškově s námi.

 • Nákupní centrum

  Nákupní centrum

 • Zimní stadion

  Zimní stadion

 • Aquapark

  Aquapark

 • ZOO

  ZOO

 • Školy (ZŠ, SŠ, gymnázium)

  Školy (ZŠ, SŠ, gymnázium)

 • Zámek Bučovice

  Zámek Bučovice

 • DinoPark

  DinoPark

 • Rozhledna Chocholík

  Rozhledna Chocholík

 
Top