telefon 800 800 099 mail rs@realspektrum.cz

Poznejte krásy bydlení ve Vyškově


Nové byty na sídlišti Osvobození ve Vyškově vzniknou díky projektu Letní pole. Stavba projektu byla zahájena 30. března tohoto roku a v první fázi stavby budou postaveny 3 bytové domy z celkových 11 domů. Od zahájení stavby probíhá vše podle plánu a v současnosti jsou hotové zemní práce a základy stavby bloku A. Nejbližší plán zahrnuje přípravu základové desky a přípojky médií. Stavební práce plynou v souladu se schváleným harmonogramem, který zaručuje termín dokončení stavby v létě roku 2021. 

Noví majitelé se tedy mohou těšit na stěhování již příští léto. Projekt nabízí opravdu velké spektrum možností, od bytů o velikosti 1+kk přes mezonetové byty s otevřenými prosklenými plochami s výhledem na terasy až po rodinné řadové domy s vlastní zahradou. Na své si zde tedy přijdou opravdu všichni. 

Součástí projektu nejsou pouze bytové jednotky, část bytového domu C bude zahrnovat obchodní plochu pro kanceláře nebo služby, které budou mít obyvatelé přímo na dosah od jejich bytů. Nesmíme opomenout ani podzemní garáže, které jsou také součástí výstavby. 

Budoucí obyvatelé projektu Letní pole mají v bezprostřední blízkosti základní a mateřskou školu. Nedaleko se nachází také nemocnice. V okolí je k užívání sportovní areál, aquapark nebo také nová hokejová hala. 

Aktuální průběh výstavby, fotografie a nové informace můžete sledovat na Facebooku: Byty Vyškov Letní pole.

Top